Skip to content
Menu
Menu

Modern Masif Ahşap Mobilya

Geçmişten günümüze gelen ve her ne kadar modası geçmiş bir söz gibi görünse de aslında içindeki haklılık payını her defasında belli eden, “Değişmeyen tek şey değişimdir.” cümlesindeki doğruluk payını günümüz mobilya tasarımlarında da görüyoruz. Ortaçağdan günümüze kadar geçen insanlık tarihi olarak nitelendirdiğimiz çağlar boyunca her dönemin kültürünü, kullanılan eşyalardan ayırt etmek mümkün oluyor. Günümüzde de keşmekeş şehir hayatının vermiş olduğu bunalımdan modern masif ahşap mobilya ile sıyrılmanın vermiş olduğu rahatlığı sizlere Tartan Design kalitesi ile sunuyoruz.

Alanında uzman tasarım ekibimizle tamamen doğal malzeme kullanarak tasarlamakta olduğumuz masif mobilyalarda minimalist çizgileri hakim kılıyoruz. Daha az yer kaplayan, daha sade, fonksiyonel, ergonomik, modern görünümünde bir parça Retro havası esen mobilyalarımızı, istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tamamen size özel bir tasarıma sahip olarak da üretilmekteyiz.

Showroom mağazamızda ağacın ham halinden biçildikten sonra kurutulmaya bırakılarak elde edilen kaplama ya da doldurma olmayan saf ve som malzeme özellikli masif ahşap kullanılarak tasarlanmış olan İskandinav tarzını, pastel tonlardaki kumaşlarla ahenkli bir görünüme kavuşturuyor ve modern masif ahşap mobilya kategorisinde sizlere sunuyoruz.

Modern Masif Ahşap Mobilya Kullanımının Ayrıcalığı

Doğal ve saf bir malzeme olan masif ahşap ile tasarlanan yemek odası takımları, tv üniteleri, oturma odası takımları, sehpalar, büfeler, etajerler, çalışma masaları, makyaj masaları, büfeler ve daha birçok alanda kendine yer edinmiş olan masif ahşap mobilya çeşitleri açık renkli ve doğal oluşu ile hem yaşam alanınızda ferahlığa, hem de minimal çizgileri dolayısı ile evinizde size daha fazla yeri kullanma imkanı veriyor.

Masif ahşabın hazırlık aşamasındaki kurutma işlemi sayesinde ağacın içindeki su kurutulduğu için zaman içinde çürüme, aşınma, içerisinde oluşacak mantar çürüklüğü ve böcek oluşumu gibi bütün zararlı olabilecek durumların önüne geçilmektedir. Bütün bu önlemler sayesinde, ürünlerin bakım ve temizlik talimatına uyulduğu müddetçe, uzun ömürlü eşyalarınız ile yaşamınızı sürdürmenin verdiği keyfi yaşamanın, tarif edilemez tadına varacaksınız. Bizler Tartan Design olarak, sizin mutluluğunuzda payımızın olmasını istiyor ve modern masif ahşap mobilya seçiminizde en özeli sunuyoruz.